levaya.jpgІнтраоральний сканер Medit

У нашому центрі ми активно використовуємо інтраоральний сканер Medit i500.

Чому ми зупинилися на цьому виборі?

Тому - що, Medit i500 забезпечує плавне, швидке сканування завдяки двом камерам і новим алгоритмом захоплення. Прилад зручний у застосуванні, а його функції спрямовані на отримання максимально точних зображень з високою деталізацією і хорошим дозволом.

Унікальні функції

Чим інтраоральний сканер Medit i500 відрізняється від аналогів?

Глибина сканування. Прилад здатний змінювати глибину сканування, що особливо зручно при роботі з відбитками. Наприклад, якщо на уступ наплив ясна і не вдається дістати його оптикою, ви можете виконати механічну ретракцію відбиткових матеріалом і поєднати скан відбитку зі сканом зубів. Таким чином, ви без проблем отримаєте зображення зони зауступного простору.

Режим HD. Передбачає більш високу деталізацію, яка актуальна при скануванні препарованих зубів або маркерів. Також HD-камера дозволяє отримувати високоякісні фотографії.

Три рівня фільтрінга. Перше положення - для сканування металу і усунення відблисків від нього, друге - для стандартних ситуацій, третє - для деталізації. Відповідно, застосування третього рівня фільтрінга в поєднанні з режимом HD забезпечує максимально точну роботу.

Ключові переваги

Підводячи підсумок до вищеперелічених якостей інтраоральний сканера Medit i500, виділимо його основні плюси:

  • Гладке і точне зображення, захоплене двома камерами.
  • Безперервність сканування - пристрій підхоплює зображення там, де ви зупинилися.
  • Точність одиничної коронки - 4,2 нм.
  • Висока роздільна здатність дає впевненість в якості сканування, чітко розмежовує структуру зубів і м'яких тканин.
  • Відкрита система CAD / CAM, що дозволяє експортувати файли STL. Зі сканером Medit i500 ви не прив'язані до одного ПО.
  • При скануванні в стандартних клінічних ситуаціях i500 не вимагає застосування порошку, тому процес безперервний і комфортний для пацієнта.
  • Компактна сканирующая насадка зручна для доступу в усі куточки ротової порожнини, не приносить пацієнтові незручностей.
  • Управління за все однією кнопкою. Для включення і відключення не знадобиться підходити до комп'ютера

Наші бажання збільшити ЗРУЧНІСТЬ ДЛЯ ПАЦІЄНТА І СТОМАТОЛОГА, надавати супер сучасну стоматологічну допомогу не дають нам відставати від сучасних цифрових технологій.