levaya.jpgПародонтальна терапія

Florida Probe

У стоматологічному центрі «Ренесанс» для діагностики стану ясен (пародонта) застосовують систему «Florida Probe».

Система «Florida Probe» є сучасним програмно-діагностичним комплексом, що дозволяє провести точне дослідження ясен (пародонта) пацієнтів і записати результати у вигляді електронної пародонтограми.

Отримані точні дані вносяться в електронну пародонтограму і, у поєднанні з рентгенографічним дослідженням, дозволяють лікарю поставити точний діагноз і призначити лікування, після закінчення якого можна скласти повторну пародонтограму і оцінити досягнутий результат.

Як відбувається діагностика?

Система «Florida Probe» є зондом для вимірювання глибини пародонтальних кишень та оцінки стану пародонту, який з'єднується з комп'ютером. Лікар-пародонтолог вводить зонд у зубодеснєву кишеню, результати автоматично передаються на монітор, комп'ютер їх аналізує та видає голосове повідомлення про глибину кишені, наявність рухливості зуба. Т. е. пацієнт має можливість разом з лікарем відразу наочно побачити і почути результати обстеження, оцінити їх і обговорити план лікування.

Процедура безболісна та проходить у комфортних для пацієнта умовах протягом 20–30 хвилин. За цей час за допомогою даної методики можна отримати вичерпну інформацію про стан ясен пацієнта: про наявність пародонтальних кишень, їх глибину, рухливість зубів, ступінь запалення ясен, наявність або відсутність кровоточивості ясен і т. д. Жоден інший метод пародонтального дослідження на сьогоднішній день не має настільки високого ступеня інформативності, точності та, найголовніше, об'єктивності.

Ще однією перевагою «Florida Probe» є можливість проводити діагностику захворювань пародонту на ранній стадії, навіть коли симптоми захворювання ще практично відсутні, а потім вести динамічний нагляд за станом пародонту завдяки автоматичній реєстрації результатів дослідження та можливості порівнювати ці результати. Таким чином, фахівець отримує можливість не тільки ранньої діагностики пародонтиту, а, отже, і максимально щадного, нетравматичного та найефективнішого лікування, а й наочну та об'єктивну можливість контролю якості лікування, що проводиться.Air Flow mastersПародонтальна терапія в стоматологічному центр «Ренесанс» на найвищому рівні

  • Чим делікатніше професійна чистка, тим краще для зубів і м'яких тканин.
  • Останнє слово у професійній гігієні - апарат швейцарської фірми «EMS» - Air Flow masters. Це досягнення інженерії швейцарських вчених.
  • У цьому апараті САМИЙ РОЗУМНИЙ ультразвук, він сам визначає твердість «каменів» і знає, де йому додати потужність, де знизити.
  • У цьому апараті САМИЙ ДРІБНИЙ порошок в стоматології (гранули розміром 14 мкм) на основі- ерітрітол. Головною перевагою цього порошку є водно-повітряний струмінь, що володіє мінімальної  абразивної властивістю і має  вибіркову дію, здатністю ефективно видаляти біоплівку, не пошкоджуючи при цьому м'які і тверді тканини.

Професійне чищення зубів обов'язково повинен проводити лікар-стоматолог. У нашому центрі цю процедуру проводить лікар-пародонтолог. Він, як ніхто, краще побачить і загострить увагу на проблемному місці. Під час процедури вам знімуть всі зубні відкладення і очистять зуби від м'якого нальоту і пигментаций.

Камені в першу чергу утворюються в місцях, куди не можна дістати зубною щіткою, до складу зубного каменю входять бактерії, відмерлі клітини, залишки їжі, солі фосфору, залізо і кальцій. Всі ці складові взаємодіють зі слиною, через що в нальоті розмножуються бактерії, що утворюють речовини, з яких формується тверда основа зубного каменю.

Бактеріям вигідний союз із зубним каменем, тому що він служить надійним укриттям для хвороботворних мікроорганізмів і захищає їх від зубної пасти та щітки. Таким чином з'являються ідеальні умови для того, щоб бактерії росли і розмножувалися. Згодом на зубах виявляються темні цятки, а це говорить про те, що необхідний візит до стоматолога.

Що входить в пародонтальну терапію?

  • Комплексна чистка зубів - процедура абсолютно безболісна, вона складається з декількох етапів: ультразвуком знімаються зубні відкладення, видаляється зубний наліт і на зубну емаль наносяться фторвмісні гелі. Давайте зупинимося на кожному з них докладніше, це допоможе краще розуміти, що ж саме робить лікар.
  • Першим етапом, як уже було сказано, буде ультразвукова чистка. Її виконують за допомогою апарату Air Flow masters, з «розумним» ультразвуковим коливанням, який ефективно видалить наліт і камені з ваших зубів. Ультразвук здатний зняти навіть великий обсяг зубних відкладень, і при цьому не шкодить зубній емалі і відновлює її натуральну білизну.
  • Потім лікар приступить до чищення при використанні спеціальної порошку на основі ерітрітол, який застосовується тільки в апараті - Air Flow masters. Така процедура допоможе позбавитися від пігментованого мінералізованою нальоту, дозволить очистити поверхню зубів від різних харчових барвників - вина, чаю, чорної кави і нікотину. Якщо у вас невеликі зубні відкладення, то цю процедуру можна здійснювати і без виконання попереднього етапу.
  • І, нарешті, стоматолог після всіх цих етапів відполірує зубну поверхню спеціальної абразивної пастою, а потім проведе профілактичні аплікації, використовуючи препарати з кальцієм і фтором. Полірувати потрібно кожен зуб окремо, що дозволить домогтися просто ідеальної гладкості, яка ускладнить подальше накопичення нальоту.

Щоб повноцінно захистити зуби і закріпити результат, наноситься спеціальний фтор-лак.