levaya.jpgСтатті

Плазмоліфтінг

Плазмоліфтінг в стоматології - це метод лікування, ПРИ ЯКОМУ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЧАСТИНА ВЛАСНОЇ КРОВІ ЛЮДИНИ-ПЛАЗМА. Це  справжній живильний «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОКІТЕЙЛЬ» ДЛЯ ДЕСНИ... Детальніше..

Реставрація зубів

Естетичної реставрацією зубів в стоматології називають спосіб відновлення їх природної структури різними синтетичними матеріалами. Така процедура також дозволяє повернути зубного ряду колишній зовнішній вигляд з функціоналом. Для реставрації використовуються композитні пломбувальні матеріали і вініри... Детальніше..

Ортопедична стоматологія

При реставрації зубів і протезування для визначення кольору зубів та коронок наші лікарі використовують професійний поляризаційний фільтр... Детальніше..


Сканер обличчя SNAP і для чого він потрібен

SNAP дозволяє швидко сканувати обличчя пацієнта та миттєво зображувати його у 3D. Невеликий пристрій, розміром з зубну щітку, поєднується з планшетом для безпровідної роботи та отримання 3D-даних високої точності... Детальніше..

Навіщо в стоматологічному кабінеті потрібна додаткова локальна витяжка?

Як показали результати численних досліджень, повітряне середовище приміщень лікувальних установ відіграє певну роль в поширенні збудників ряду інфекцій, в першу чергу респіраторних вірусів і збудників деяких мікозів... Детальніше..

Для чого стоматологам мікроскоп?

Переваги лікування з використанням мікроскопа. Лікування зубів за допомогою мікроскопа дозволяє... Детальніше..