levaya.jpgНавіщо в стоматологічному кабінеті потрібна додаткова локальна витяжка?

Як показали результати численних досліджень, повітряне середовище приміщень лікувальних установ відіграє певну роль в поширенні збудників ряду інфекцій, в першу чергу респіраторних вірусів і збудників деяких мікозів. У зв'язку із збільшеною значимістю повітряного середовища в передаче інфекційного агента в стоматологічних кабінетах, стаціонарах все більше уваги приділяють питанням мікробіологічної оцінки якості повітря.

У своїй роботі лікар стоматолог використовує високо-спритні турбіни і наконечники з подачею води, тим самим утворюється – аерозольна  хмара насичене різними мікроорганізмами і збудниками.

Тому порушення вимог до організації загальної припливно-витяжної та місцевої витяжної вентиляційних систем веде до забруднення повітря робочої зони парами аерозолями лікарських препаратів та інших хімічних речовин, бактеріальними аерозолями тощо, що погано впливає на працюючих лікарів і пацієнтів і створює ризик зростання захворюваності.

У приміщенні стоматологічного центру «Ренесанс» є своя індивідуальна вбудована система вентиляції, однак, як показала пандемія COVID-19 цього виявилося замало для безпечного стоматологічного прийому як для лікаря, так і для пацієнта. Тому встановили локальну витяжну систему «Alsident» виробництво Голландія.

Ми дбаємо про здоров'я своїх співробітників і пацієнтів.