levaya.jpgОртопедична стоматологія

«Якість стоматологічних послуг визначається кваліфікацією лікарів-стоматологів,технологіями і матеріалами, які вони використовують, все це звичайно можливо при наявності сучасного стоматологічного обладнання »

При реставрації зубів і протезування для визначення кольору зубів та коронок наші лікарі використовують професійний поляризаційний фільтр.

Отже, що це і для чого:

  • Професійний поляризаційний фільтр (перехресна поляризація) допомагає прибрати відблиски на зубах і зробити видимими нерозрізнені неозброєним поглядом зміни структури емалі.

У складному протезуванні, особливо при відновленні одного зуба, коли дуже складно визначити колір, а іноді і неможливо фізично визначити колір зуба ми використовуємо професійну фото техніку.

Професійну фото камеру Canon 5D mark III ef 100mm 1: 2.8 L IS USM

І спеціальний фото фільтр polar -eyes.

Polar-eyes - це поляризаційний фільтр, завдяки якому можливо легко усунути небажані "відблиски" відображення на зубах, викликані спалахом.Відблиски на зубах приховують багато інформації про внутрішню будову зуба, що викликає труднощі при визначенні кольору, визначенні насиченості, визначенні прозорості і волають проблеми при спілкуванні з лабораторією. Також при використанні polar- eyes легко визначити розташування тріщин, насиченість пігменту в тріщинах.

З встановленим перехресним поляризаційним фільтром (коротко: поляризаційний фільтр) EyeSpecial C-IV дозволяє заглянути всередину зуба: стають видні колірні особливості, внутрішні світлові ефекти та індивідуальні характеристики зуба без спотворень через відбиття світла, що створюється емаллю. Також за допомогою поляризаційних фільтрів можна краще оцінити колірні ефекти твердих і м'яких тканин.

Потім в спеціальній комп'ютерній програмі обробляються ці дані і на цифрових файлах отримуємо потрібний спектр кольору.

услуги стоматолога киев
стоматолог киев
Ортопедическая стоматология цена