levaya.jpgПлазмоліфтінг

Плазмоліфтінг - інноваційна технологія лікування ясен.

Плазмоліфтінг в стоматології - це метод лікування, ПРИ ЯКОМУ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЧАСТИНА ВЛАСНОЇ КРОВІ ЛЮДИНИ-ПЛАЗМА. Це  справжній живильний «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОКІТЕЙЛЬ» ДЛЯ ДЕСНИ. Завдяки власним ресурсам організму можна поліпшити регенерацію тканин. Плазма містить велику кількість тромбоцитів, які активно беруть участь в процесах відновлення тканин. У стоматологічному центрі «Ренесанс» широко застосовується плазмоліфтінг ясен, який призначається в складі самостійного або у  комплексному  лікування, якщо пацієнту поставлений діагноз пародонтит, гінгівіт, пародонтоз.

Плазма крові - бореться із запаленням, відновлює обмін речовин і покращує кровопостачання тканин.

Кісткова тканина - в місці введення плазми ущільнюється, і навіть спостерігається її часткове відновлення.

Плазмоліфтінг - дозволяє уникнути ряду ускладнень, знизити кровоточивість і мінімізувати ризик розвитку запального процесу ясен.

За рахунок того, що власна плазма є для тканин людини «родинної» вона засвоюється максимально ефективно.

Плазма - для пацієнта абсолютно безпечна, нетоксична і не викликає алергічних реакцій.

Запалені ясна, якщо їх не лікувати, стають причиною розхитування і втрати зубів. Здорова десна - обов'язкова умова для проведення імплантації та протезування.

Вся процедура «Плазмоліфтінг» абсолютно безпечна для здоров'я пацієнта і займає не більше 15-20 хвилин. Кров з вени забирають в спеціальну пробірку «Plasmolifting» .Пробірка з кров'ю поміщається в центрифугу, де відбувається відділення плазми від іншої частини крові

Отримана в результаті багата тромбоцитами плазма за допомогою спеціального шприца і дуже тонкої голки вводиться в проблемні ділянки ясен не великими дозами. Плазма використовується через 5 хвилин після забору крові.

Залежно від ситуації потрібно від 1 до 5 процедур з інтервалом 7 = 10 днів. Точна кількість сеансів визначає лікуючий стоматолог.

У стоматологічному центрі «Ренесанс» процедуру плазмоліфтінга проводить стоматолог-терапевт, який пройшов спеціалізоване навчання і має сертифікат на застосування методики «Plasmolifting».