levaya.jpgТерапевтична стоматологія

Наші технології в ендодонтії

Ендодонтія (або наука про лікування кореневих каналів зубів) - це одна з найбільш складних і непередбачуваних областей стоматології. Це та область, куди не можна заглянути оком і обстежити всі ділянки. Ускладнюється все ще й тим, що область кореневого каналу - це досить вузький хід у корені зуба, в який неможливо проникнути звичайним інструментом, але для розмноження мікробів - це якраз відповідне житло.

Для отримання більш якісного і довгострокового результату на сьогоднішній день потрібні дуже складні технології, що дозволяє лікарю з більшою точністю працювати в області, недоступній для його очей.

У стоматологічному центрі «Ренесанс» використовуються технології найсучаснішого європейського рівня:

  1. Щоб проникнути у вузькі, криві кореневі канали зуба, використовуються спеціальні, надтонкі інструменти, діаметр яких на кінчику інструменту - 0,06 мм. Вони виготовлені з дуже гнучкого і міцного матеріалу - нікель-титану. За рахунок спеціальної конусності цих інструментів створюються всі умови для якісного вимивання мікробів з усіх областей кореневого каналу. 
  2. Як відомо, в порожнині рота "мешкає" понад 300 різновидів мікроорганізмів. Для запобігання розвитку мікроорганізмів в кореневому каналі та навколокореневих (періапікальних) тканинах з утворенням гранульом, необхідно закрити його повністю герметичною пломбою. Найбільш ефективним методом пломбування кореневих каналів зубів сьогодні є пломбування гарячою гутаперчею.
  3. Лечение корневых каналов зубовЛікування кореневих каналів зубів в стоматологічному центрі «Ренесанс» проводять, використовуючи сучасний ендодонтичний комплекс - Endo Pilot (Німеччина). Цей прилад дозволяє визначити точну довжину кореневого каналу зуба і запечатати гарячою гутаперчею основний канал і всі бічні канальці, тим самим, забезпечити тривимірну обтурацію, що дає найбільш високу якість лікування кореневих каналів зубів на сьогоднішній день.
  4. Все лікування обов'язково контролюється рентгенівськими знімками: до, під час, і після лікування. Так що Ви самі зможете оцінити якість роботи лікаря.

Клінічні приклади:

Терапевтическая стоматология Эндодонтия