levaya.jpgУмови роботи в період ослаблення карантину

НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЬ!

Згідно постанови КМ України № 343  від 04 травня 2020 року  з 11 травня 2020 року дозволено надання стоматологічної допомоги.

В той же час, карантин продовжується, острах та небезпека пов’язана з коронавірусною загрозою зберігається. Катастрофічно велика кількість медичних працівників в Україні,  які захворіли на COVID 19, змушують нас підійти до порядку надання стоматологічних послуг в МЦ Ренесанс з максимальною відповідальністю та безпекою, як для медичного персоналу так і для наших пацієнтів. 

Нами був розроблений новий порядок роботи направлений на суворе дотримання всіх протиепідемічних заходів. В основу нового алгоритму роботи покладені Тимчасові рекомендації МОЗ України (постанова №19 від 09.05.2020року) щодо організації протиепідемічних заходів при наданні стоматологічної допомоги на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).   Цей алгоритм дозволить забезпечити максимальну безпеку для медичних працівників та пацієнтів під час проведення стоматологічного лікування. 

Інформуємо про зміни в порядку нашої роботи:

1. Майже два місяці ми не працювали. Перерва в роботі центру  була пов’язана з карантинними обмеженнями. Така тривала перерва обумовила необхідність провести перед початком роботи медичне обстеження на коронавірус співробітників. Це перш за все безпека  як для наших пацієнтів, так і для колективу  клініки.  Тому весь медичний персонал центру здав тести на COVID 19 методом ПЛР. Для цього ми підписали договір з приватною медичною діагностичною лабораторією для проведення ПЛР тестів медичному персоналу.

2. Робота лікаря – стоматолога в  складних умовах пандемії коронавірусу значно ускладнена. Щоб зробити безпечним стоматологічне лікування,  під час роботи лікарі та асистенти, крім звичних масок (респіраторів), рукавичок та захисних хірургічних халатів,  додатково оснащенні універсальними медичними захисними  екранами (щитками) для обличчя та/або герметичними захисними окулярами. Також масками, рукавичками та захисними екранами оснащенні допоміжний персонал (адміністратори, молодші медичні сестри ). Всі засоби індивідуального захисту (крім щитків та окулярів) є одноразовими. Також, після кожного пацієнта лікар та асистент перевдягаються в спеціально відведеній кімнаті  - змінюють свою індивідуальну медичну форму на іншу. Знята форма не виноситься з клініки, а підлягає пранню в пральній  машині  з режимом  прання  1,5 години при 80°С  та термічній обробці під час прасування.  

3. Перед початком  прийому  та в кінці роботи  проводиться повна санітарна обробка стоматологічного кабінету. Після кожного прийому пацієнта проводиться обов’язкова дезінфекція, кварцування кабінету та 15 хвилинне провітрювання кабінету. Всі стоматологічні наконечники та інший інструментарій стерилізуються після кожного пацієнта. Для цього змінюється графік роботи – збільшується проміжок часу між прийомом пацієнтів до 30 хвилин.

4. Зміна   графіку прийому по кабінетам, робиться для того, щоб в зоні каси та біля стійки адміністратора    не збиралось більш одного відвідувача.

5. Персонал в журналі «Виходу на роботу» в додатковій графі відмічає дані своєї термометрії та своє самопочуття. В разі наявності ознак респіраторної інфекції  або підвищеної температури тіла понад 37,2°С такий працівник не допускається до роботи. 

6. Всі предмети якими  користуються пацієнти (ручки, платіжні термінали та ін.) підлягають обов’язковій дезінфекції.

Для пацієнтів !!!

1. Наявність тесту у пацієнта на коронавірус методом  ПЛР – є бажаним але не обов’язковим.

2. В обов’язковому порядку проводиться дистанційна термометрія пацієнтів та їх анкетування відносно загального самопочуття, оточуючих та родичів. Ці дані заносяться в медичну стоматологічну картку пацієнта (паперову та електронну).

3. Пацієнти в клініку допускаються виключно в захисних масках та в рукавичках (бажано). Обов’язково  одягають на взуття бахали, які знаходяться при вході в клініку.

4. При вході в клініку пацієнт зобов’язаний    помити руки  в туалетній кімнаті для пацієнтів. В нашому медичному центрі  туалетні  кімнати розташовані перед  входом в основне приміщення  клініки. Там же пацієнти зможуть обробити руки спиртовмісними антисептиками.

5. Перебування в приміщенні клініки сторонніх осіб та очікування послуг заборонено, за винятком одного із батьків при супроводженні однієї дитини до 14 років та/або осіб, що супроводжують  осіб з інвалідністю. Очікування послуги відбувається ззовні. 

6. Прийом пацієнтів здійснюється виключно за попереднім записом з інтервалом між пацієнтами в 2 години, включаючи не менше ніж 15 хвилинний інтервал з метою виключення контакту між відвідувачами клініки.  

7. Напередодні (за 1 день) лікування обов’язково здійснюється  по телефону опитування пацієнта відносно його самопочуття.   В разі виявлення ознак респіраторного захворювання або контакту з хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19) протягом останніх 14 днів, надання планової стоматологічної допомоги відкладається.

Дякуємо за взаєморозуміння!